Najlepszy film jaki widziałeś

Kino, Film, Muzyka, Instrumenty muzyczne, Granie, Śpiew, Koncerty ..
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37

Najlepszy film jaki widziałeś

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 20:12

Najlepszy film jaki widziałeś to... ?

Podaj tytuł najlepszego filmu jaki widziałeś. Nie musi to był film, który widziałeś w ostatnim miesiącu a film który widziałeś w ogóle. Ja bardzo lubię oglądać filmy, chodzę bardzo często do kina i mam kilka filmów, których historia utkwiła mi w pamięci.

Uważam, że bardzo dobrym filmem był Ocalony i to teraz pierwszy film, który przyszedł mi na myśl. Dodatkowo mogę wymienić Snajpera a także Zniewolony.

sara
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 12:52

Re: Najlepszy film jaki widziałeś

Postautor: sara » 21 mar 2015, 20:38

Mr Nobody - opowieść o wyborach życiowych. Film ukazuje jak potoczyłoby się życie człowieka gdyby wybrał pewne drogi życiowe. Ukazuje sedno wyborów i wpływ, jaki one mają na nasze późniejsze życie.

Nika
Posty: 50
Rejestracja: 23 mar 2015, 13:58

Re: Najlepszy film jaki widziałeś

Postautor: Nika » 23 mar 2015, 14:00

Sporo mam takich filmów, które zrobiły na mnie naprawdę olbrzymie wrażenie.
Wymienię kilka:
"Między piekłem a niebem"
"Drzewo życia"
"Melancholia"- ale raczej od połowy, nie te sceny na weselu.
Bardzo lubię też "Dom dusz".

Zabiegana
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:22

Re: Najlepszy film jaki widziałeś

Postautor: Zabiegana » 25 mar 2015, 18:51

Ja jestem pod wrażeniem Pianisty. Oglądałam ten film 5 czy 6 razy i za każdym robi na mnie takie samo,ogromne wrażenie. Dla mnie to zdecydowanie film number one!

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28

Re: Najlepszy film jaki widziałeś

Postautor: PannaAnna » 26 mar 2015, 15:52

A ja uwielbiam film skandynawski pt. "Boso, ale na rowerze". Ma jakiś taki swój niepowtarzalny klimat- nie potrafię tego określić. Ale dałabym go na pierwszym miejscu. A na drugim "Blue Valentine".


Wróć do „Film i Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron