[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Polskie filmy. - WolnyPortal.pl

Polskie filmy.

Kino, Film, Muzyka, Instrumenty muzyczne, Granie, Śpiew, Koncerty ..
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SzefSzefów
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2015, 15:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Polskie filmy.

Postautor: SzefSzefów » 07 kwie 2015, 13:47

Lubicie polskie filmy czy jednak wybieracie zwykle zagraniczne? Które z polskich są Waszymi ulubionymi? Mnie bardzo się podobał Dom zły, Wymyk też bardzo dobry. Ten film o Wałęsie też wyszedł całkiem zgrabnie...

mickey
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Polskie filmy.

Postautor: mickey » 08 kwie 2015, 15:49

Ja uwielbiam stare i dobre polskie komedie. Kultowymi filmami są dla mnie "Czas surferów", "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota" :D warto też wspomnieć o "Killerze" i "E=MC2".. w sumie to mógłbym tak długo wymieniać.. ale niestety są to filmy, które nie powstały w ostatnich latach. Polacy ostatnio nie potrafią zrobić dobrej komedii, Kac Wawa to dla mnie było dno totalne i wstyd dla kinematografii. Nie ukrywam, że lubię też zagraniczne filmy, ale jednak co polskie też bywa dobre


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Film i Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron