Ile godzin dziennie poświęcacie na gry?

Centrum gracza
ZZZosia
Posty: 38
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:34

Ile godzin dziennie poświęcacie na gry?

Postautor: ZZZosia » 25 mar 2015, 18:09

Zastanawiam się, bo mój brat od jakiegoś miesiąca-może dwóch, siedzi dzień w dzień i gra wieczorami między 20tą a 24tą, czasem może trochę dłużej. Nie wiem, ile czasu Wy spędzacie na graniu. Ale mam wrażenie, że on przesadza i chyba porozmawiam z nim o tym...

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28

Re: Ile godzin dziennie poświęcacie na gry?

Postautor: PannaAnna » 26 mar 2015, 15:50

Hmm...Swego czasu grywałam sporo, teraz zdecydowanie mniej. W pewnym momencie uświadomiłam sobie,że mnóstwo czasu na to tracę , a mogłabym robić coś zupełnie innego, bardziej pożytecznego. Możesz porozmawiać z bratem, wybadać, czy to podchodzi pod uzależnienie czy gra bardziej z nudów.

pati
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2015, 16:35

Re: Ile godzin dziennie poświęcacie na gry?

Postautor: pati » 04 kwie 2015, 18:14

Obecnie nie gram już tak często jak kiedyś (obowiązki w szkole), ale jeszcze nie tak dawno potrafiłam całymi wieczorami grać (podobnie jak Twój brat) ;) Aktualnie na rozrywkę poświęcam sobie około 1h dziennie :) Ja grałam dla czystej zabawy, ale jeśli chodzi o Twojego brata, to jeśli się o niego martwisz - porozmawiaj z nim. Spróbuj wybadać sytuację, jak się będzie zachowywał gdy poprosisz go o przerwanie gry, bądź zaprosisz go do spędzenia wolnego czasu razem. Jeśli będzie się buntował, "wykręcał" to być może, że jest uzależniony.. Ale przede wszystkim polecam porozmawiać z bratem.

kikunia.kikunia
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2017, 12:53

Re: Ile godzin dziennie poświęcacie na gry?

Postautor: kikunia.kikunia » 23 mar 2017, 11:59

za duzo:( mnie osobiscie gubia gry na FB. Tutaj zawsze znajdzie się coś do pogrania, a czas płynie, a obowiązki zaniedbane, ale co tam, żyje się tylko raz ;)

daria21
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2017, 11:27

Re: Ile godzin dziennie poświęcacie na gry?

Postautor: daria21 » 03 lis 2017, 12:05

komputer i internet to taki złodziej czasu, jak już się zacznie grać w gry, to się na zegarek nie patrzy, a czas płynie, gra wciąga i można się uzależnić :cry:


Wróć do „Gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron