Bagażnik dachowy

Opinie, Porady, Problemy techniczne, Ogłoszenia
janek
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2015, 12:52

Bagażnik dachowy

Postautor: janek » 01 kwie 2015, 14:15

Chcę kupić bagażnik dachowy, taki na walizki i inne rzeczy, które można przewodzić. Zależy mi na czymś solidnie wykonanym, co przetrwa bardzo dużo podróży. Nie mam określonej ceny, za jaką chcę go kupić bo nie wiem też w jakich cenach są dobre bagażniki, które można kupić.
Macie bagażnik dachowy? Z jakich firm bagażniki polecacie, może jakieś określone modele?

Czy bagażnik dachowy jest uniwersalny i można go zakładać do różnych samochodów czy będzie pasował jedynie do jednej marki?

Czarownica
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2016, 15:41

Re: Bagażnik dachowy

Postautor: Czarownica » 03 mar 2016, 10:19

Na moim aucie jest box dachowy, kosztował niecałe 400 zł. Z tego ,co pamiętam, pasował do wielu modeli.

poszukiwacz
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:25

Re: Bagażnik dachowy

Postautor: poszukiwacz » 30 mar 2017, 9:36

bagażnik dachowy dobra rzecz, ale przy jego zakupie trzeba też pomyśleć o właściwym pokrowcu, żeby nie niszczyło się to co przewozimy, szczególnie gdy za kółkiem spędzamy naprawdę dużo czasu, a bagażnik dachowy nie jest nam potrzebny tylko do przewozu sprzętu sportowego, ale korzystamy z niego tak często jak jeździmy ;)
na allegro jest spory wybór ;)

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2018, 9:10

Re: Bagażnik dachowy

Postautor: sebastian44 » 19 paź 2020, 18:59

Ja wolę tradycyjny bagażnik, lepiej dołożyć i kupić samochód z porządnym bagażnikiem, niż bawić się w te dachowe ;)

maksimus
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2016, 23:14

Re: Bagażnik dachowy

Postautor: maksimus » 22 lut 2023, 2:00

Zastanawiam się nad zakupem boxu na dach.. znalazłem coś takiego Thule:
Box dachowy Thule Motion XT Sport - ma ktoś ? Jakieś opinie ?

Co sadzicie o tym modelu ?
Jestem jaki jestem i nikt (chyba) tego nie zmieni :)

TomaszWaw
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2016, 12:06

Re: Bagażnik dachowy

Postautor: TomaszWaw » 09 mar 2023, 20:45

Ja miałem kiedyś taki model w swoim sedanie (Audi A6) i spisywał mi się bardzo dobrze.
Super wykończenie, pojemny, dobrze trzyma się relingów. Polecam


Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron