Strona 1 z 1

Serwisy plotkarskie

: 04 kwie 2015, 18:02
autor: pati
Zdarza Wam się zaglądać od czasu do czasu bądź często na serwisy plotkarskie? Ja czasami zaglądam na zapewne wszystkim znany serwis pudelek.pl ;) ale jakość artykułów pozwala dużo do życzenia ;) Znacie jakieś inne serwisy, gdzie można czasami rozerwać się w Internecie? :)

Re: Serwisy plotkarskie

: 07 kwie 2015, 18:52
autor: Margarett
Ja zaglądam na serwisy plotkarskie praktycznie codziennie :D lubię być na bieżąco z show-biznesem ;) jeśli chodzi o strony to najczęściej zaglądam na http://nocoty.pl i http://jastrzabpost.pl a co do pudelek.pl to racja, też jakoś nie zachwycają mnie artykuły na nim :D

Re: Serwisy plotkarskie

: 29 sie 2017, 12:00
autor: wiktoria21
Czasem zaglądam na serwisy plotkarskie, choć dzisiaj to największym serwisem plotkarskim jest facebook, i tylko od nas zależy jakie będziemy dostawać informacje i w jakiej tematyce. Najgorszy chyba jest pudelek, ale czasem tam zaglądam, można się nieźle ubawić :lol: :lol: :lol:

Re: Serwisy plotkarskie

: 03 sie 2018, 16:03
autor: ilonka467
serwisy plotkarskie fajna sprawa, można się pośmiać i dowiedzieć fajnych rzeczy, choć oczywiście wszystkiemu nie wolno wierzyć, bo jak nazwa wskazuje to serwisy plotkarskie :lol: :lol: :lol: , ostatnio nawet onet.pl zachowuje się jak serwis plotkarski

Re: Serwisy plotkarskie

: 08 paź 2018, 20:00
autor: weronika34
serwisy plotkarskie? jestem na nich codziennie, choć ostatnio największym serwisem plotkarskim jest FB :o ktoś też tak czuje :?: :?: :?: