Najlepszy system operacyjny

Oprogramowanie: Projektowanie stron, Programowanie, Grafika..
pati
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2015, 16:35

Najlepszy system operacyjny

Postautor: pati » 04 kwie 2015, 17:49

Wiadomo jest, że większość użytkowników internetu korzysta z Windowsa, zastanawia mnie jednak jakie jest Wasze zdanie na temat systemów operacyjnych? :) Podobno OS X nie łapią wirusów, to prawda? Jaki według Was jest najlepszy? I jeśli to Windows, to która wersja i dlaczego? :D Ja aktualnie używam 7, wcześniej posiadałam Vistę, w której widziałam sporo błędów..

Łukasz
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2015, 10:52

Re: Najlepszy system operacyjny

Postautor: Łukasz » 05 kwie 2015, 11:02

Ja od wielu lat jestem użytkownikiem Windowsa. Moim zdaniem najlepszą wersją była XP, jeśli chodzi o Vistę to tak jak pisałaś to była wpadka dla Microsoftu dużo błędów, ale szybko się poprawili 7. Następny komputer planuję właśnie zakupić z OS X, słyszy się dużo pochwał, chciałbym wypróbować :D

Lidia87
Posty: 52
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:13

Re: Najlepszy system operacyjny

Postautor: Lidia87 » 09 kwie 2015, 14:50

Windows jest super. Dla mnie te starsze wersje były najlepsze. A nr 1 to xp. Teraz mam też windows 9 i stwierdzam, że całkowicie im się nie udał niestety...

Milena
Posty: 10
Rejestracja: 09 kwie 2015, 13:00

Re: Najlepszy system operacyjny

Postautor: Milena » 10 kwie 2015, 14:59

Moim zdaniem Windows 7 jest póki co najlepszy i nie chciałabym go zmieniać mimo wszystko. Inne systemy ni są dla mnie.


Wróć do „Oprogramowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości