Portale społecznościowe

Oprogramowanie: Projektowanie stron, Programowanie, Grafika..
Kipek
Posty: 10
Rejestracja: 09 kwie 2015, 13:49

Portale społecznościowe

Postautor: Kipek » 09 kwie 2015, 15:20

Portale społecznościowe w ostatnim czasie stały się naprawdę bardzo popularne. Zastanawiam się na jakich portalach społecznościowych macie profile? Jakie portale polecacie a z jakich w ogóle nie korzystacie?
Ja posiadam konto na facebooku, twitterze i instagramie.

Milena
Posty: 10
Rejestracja: 09 kwie 2015, 13:00

Re: Portale społecznościowe

Postautor: Milena » 10 kwie 2015, 14:58

Widzę, że jesteś bardziej światowy, bo ja póki co mam konto tylko na facebooku. Kiedyś pewnie założę do tego instagrama.

karolcia33
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2017, 10:34

Re: Portale społecznościowe

Postautor: karolcia33 » 19 wrz 2017, 10:44

osobiste konto posiadam tylko na FB, ale blog reklamuję na wszystkich możliwych portalach społecznościowych. Oprócz wymienionych jeszcze NK, pinetrest, linkedln, G+, goldenline. Warto tam zamieszczać zdjęcia i ogólnie jakiś ruch, zawsze można znaleźć potencjalnego klienta ;)

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Portale społecznościowe

Postautor: weronika34 » 22 lut 2021, 20:08

teraz to portale społecznościowe chyba mają większość internetu, normalanie gdzie się nie wejdzie to są portale społecznościowe, masakra jakaś :o
a jak ostatnio sobie obiecałam, że zrobię sobie odpoczynek od neta, nie było mnie na fb z miesiąc, to znajomi zastanawiali się czy nie umarłam :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Oprogramowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron