Laptop dla dziewczyny?

Elektronika, sprzęt komputerowy i inny..
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37

Laptop dla dziewczyny?

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 20:05

Planuję zakup nowego laptopa, jednak za bardzo się na tym nie znam. Kilka lat temu rodzice kupili mi komputer, który ma już swoje lata. Teraz mam zdecydować sama jaki komputer chcę. Nie mam dużych wymagań, głównie zależy mi na tym, żeby miał dużą pamięć do przechowywania zdjęć, dodatkowo ma służyć do przeglądania Internetu i pisania prac do szkoły. Jak samo widzicie, wymagania niewielkie, więc pewnie i laptopów jest sporo. Jednak nie chciałabym pierwszego lepszego, tylko taki, który polecacie, bo sami go macie i jest sprawdzony. Jaki najlepiej kupić?

sara
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 12:52

Re: Laptop dla dziewczyny?

Postautor: sara » 21 mar 2015, 20:40

Porozglądaj się wśród laptopów firmy Lenovo. Posiadam właśnie laptopa Lenovo i nie mogę narzekać. Ceny też mają przystępne, przy dobrych parametrach.

ZZZosia
Posty: 38
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:34

Re: Laptop dla dziewczyny?

Postautor: ZZZosia » 23 mar 2015, 17:38

A to są jakieś laptopy osobno dla dziewczyn i chłopaków?:-) Ja niedawno kupiłam sobie laptopa firmy acer. Póki co naprawdę daje radę, porządnie wykonany. A cena przystępna- około 1600 zł. Tylko jeden minus w nim polega na tym, że ma windows 8,a ja wolałabym xp-ale pewnie się przyzwyczaję.

michael40
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2017, 8:43

Re: Laptop dla dziewczyny?

Postautor: michael40 » 19 paź 2017, 9:01

ale głupi temat, laptop dla dziewczyny, tak jakby conajmniej miałby być różowy i w kwiatuszki :lol: :?:

karolinka22
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:38

Re: Laptop dla dziewczyny?

Postautor: karolinka22 » 12 mar 2018, 13:47

różowy? właśnie jak przeczytałam temat to od razu mi się ten kolor nasunął, chociaż ja osobiście chciałabym dostać porządny sprzęt, a kolor nie ma dla mnie większego znaczenia :) polecam DELL

Awatar użytkownika
ilonka467
Posty: 40
Rejestracja: 30 maja 2017, 9:52

Re: Laptop dla dziewczyny?

Postautor: ilonka467 » 07 sie 2019, 9:37

a dlaczego dla dziewczyny? ja bym napisała laptop dla osoby korzystającej dużo z grafiki, albo z edytor tekstu, albo z netu, to jest rozgraniczenie i można coś dobrać pod względem parametrów, a nie dla dziewczyny [różowy i w kwiatuszki ;)]


Wróć do „Hardware”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron