Komputer na Pierwszą Komunię

Elektronika, sprzęt komputerowy i inny..
pati
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2015, 16:35

Komputer na Pierwszą Komunię

Postautor: pati » 04 kwie 2015, 17:14

Wielkimi krokami zbliża się Maj i czas na Pierwszą Komunię. W tym roku mój bratanek będzie ją miał, oczywiście marzy o nowym komputerze (laptopie). Czy polecacie jakieś marki laptopów godne uwagi? Od razu powiem, że nie chcemy z rodzinom wydawać dużej sumy na pierwszego laptopa. Myślimy o kwocie około 1500 zł. Dodatkowo wspomnę, że głównie oprócz nauki i używania Internetu bratanek lubi pograć w gry. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego laptopa? :) Chcemy, żeby cena szła w miarę w parze z jakością ;)

Paula
Posty: 100
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:39

Re: Komputer na Pierwszą Komunię

Postautor: Paula » 06 kwie 2015, 9:57

W mojej okolicy w tym roku 1szej komunii nie ma:-).Czyli Ty mieszkasz w innym rejonie kraju. Co do laptopa,zdecydowanie polecam Dell'a. Mają dobry sprzęt i w okolicach 1500 zł na pewno coś znajdziesz.

Margarett
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2015, 18:33

Re: Komputer na Pierwszą Komunię

Postautor: Margarett » 07 kwie 2015, 18:46

Ja w tamtym roku stałam przed podobnym wyborem. Z tego co się dowiedziałam, lepiej jest zainwestować około 1500 zł niż żałować 200-300 zł i zakupić sprzęt, którego naprawa po prostu jest później niemożliwa, albo części są tak drogie, że przewyższa cenę laptopa. Z marek, które polecam to Asus (sama jestem posiadaczką) i Lenovo :)

sabinka345
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2017, 12:27

Re: Komputer na Pierwszą Komunię

Postautor: sabinka345 » 19 cze 2017, 12:39

ja posiadam dell'a i mogę go polecić z czystym sumieniem ;), ale nie wiem czy komputer na pierwszą komunię to dobry pomysł, niedługo te nasze dzieci już wogóle nie będą opusczać swoich pokojów, a gdzie czasy podwórka, trzepaka i kocyka na trawie :cry:


Wróć do „Hardware”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości