[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ćwiczenia na początek - WolnyPortal.pl

Ćwiczenia na początek

Diety, ćwiczenia, zdrowy tryb życia..
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ćwiczenia na początek

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 19:53

Chciałabym rozpocząć uprawiać sport, może ćwiczyć na siłowni, jednak nie wiem od czego zacząć. Nigdy nie ćwiczyłam regularnie, dlatego nie wiem jak zacząć aby nie zrobić sobie krzywdy. Teraz różnego rodzaju ćwiczenia stały się bardzo popularne, dlatego ja też chciałabym je zacząć, szczególnie, że zostało mi po zimie trochę zbędnych kilogramów.

Uważacie, że lepszym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie ćwiczeń w domu czy od razu zajęcia na siłowni? Jak Wy rozpoczynaliście?

sara
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 12:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ćwiczenia na początek

Postautor: sara » 21 mar 2015, 20:42

Polecam bieganie! Sama biegam, jest to ćwiczenie ogólnorozwojowe, a przy okazji poprawia nam się wydolność. Jeśli się już wdrożysz w bieganie, można do tego dołożyć kilka ćwiczeń typu aerobik. Taki zestaw to gwarancja spalenia zbędnych kilogramów:)

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ćwiczenia na początek

Postautor: PannaAnna » 23 mar 2015, 14:32

Bieganie jest super, ale myślę, że możesz sobie nawet zacząć od jakichś ćwiczeń w domu z youtuba, a potem, jak już się wkręcisz trochę, zapiszesz się na siłownię najwyżej, Niektórzy polecają Chodakowską, ale dla mnie jest jakaś zbyt powolna i statyczna, zdecydowanie wolę Mel B. Super ćwiczenia mają na kanale fitness blender, tam są takie zestawy po 30-40 minut np, będą świetne na początek.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Fitness i Zdrowy tryb życia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron