Buty w małym rozmiarze

Stylizacje modowe, Porady, Ogłoszenia..
Aggatta
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2015, 9:14

Buty w małym rozmiarze

Postautor: Aggatta » 31 mar 2015, 9:26

Czy ktoś ma podobny problem jak ja? Mianowicie mam bardzo mały (jak dla mnie) rozmiar stopy - 35. Chciałabym jednak kupować buty pasujące do mojego stylu i wieku. Teraz głównie kupuje buty w sklepach dla dzieci i zaczyna mi to przeszkadzać. Macie taki problem? Może wiedzie gdzie kupić buty w małym rozmiarze?

Machdalena
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2015, 9:58

Re: Buty w małym rozmiarze

Postautor: Machdalena » 10 kwie 2015, 10:26

Moja przyjaciółka też ma stopę w Twoim rozmiarze.. Racja, też ma odwieczny problem z zakupem obuwia. Jeśli chodzi o obuwie sportowe to jest to mniejszy problem, bo zawsze można coś znaleźć na dziale dziecięcym, ale w kwestii obuwia eleganckiego to już zawsze się główkuje i znacznie wcześniej przed uroczystością zaczyna szukać. Najczęściej jednak szuka na Internecie, ponieważ mieszka w małym mieście to już w ogóle ma problem z dostępem do dużej ilości sklepów. Wiem, że nieraz wybierała się do Tk Maxx'a i tam coś znalazła. Nieraz gdzieś od znajomych zza granicy udało jej się odkupić. Jednak tak jak pisałam: najwięcej szukała w Internecie. ;)


Wróć do „Moda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron