Kupujecie w second handach?

Stylizacje modowe, Porady, Ogłoszenia..
mandarynkowa
Posty: 25
Rejestracja: 02 mar 2016, 15:36

Kupujecie w second handach?

Postautor: mandarynkowa » 02 mar 2016, 15:46

Ja nieskromnie powiem, że znalazłam w nich mnóstwo fantastycznych, markowych rzeczy - niekiedy nowych i z metkami. Uwielbiam te lumpeksowe łowy! A jak to wygląda u Was?

Niemamczasu
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2016, 15:42

Re: Kupujecie w second handach?

Postautor: Niemamczasu » 02 mar 2016, 17:40

Od czasu do czasu wchodzę, ale nie bardzo niestety umiem szukać w takich sklepach. Czasem przeszkadza mi tez zapach.

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Kupujecie w second handach?

Postautor: weronika34 » 22 lut 2021, 19:53

tak, tak i jeszcze raz tak, tam można takie perełki znaleźć, aż się rozmarzyłam :lol: :lol: :lol:
ale najbardziej lubię przychodzić jak jest dostawa, niby trochę drożej, ale przynajmniej wychodzę zadowolona ;)

karolinka22
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:38

Re: Kupujecie w second handach?

Postautor: karolinka22 » 03 mar 2023, 10:10

Tak, kupuję w second handach i uważam, że jest to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy oraz na zmniejszanie negatywnego wpływu naszej konsumpcji na środowisko.

Oczywiście, trzeba pamiętać o tym, żeby dokładnie sprawdzać, co się kupuje, ponieważ czasem w second handach można znaleźć ubrania z wadami lub zużyciami. Warto również pamiętać o higienie i dokładnie prać kupione ubrania przed pierwszym użyciem.

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2018, 9:10

Re: Kupujecie w second handach?

Postautor: sebastian44 » 03 mar 2023, 10:21

W second handach można znaleźć wiele ciekawych ubrań, które są w dobrym stanie i można je kupić za dużo niższą cenę niż w sklepach z odzieżą nową. Ponadto, kupowanie w second handach to również wsparcie dla lokalnej społeczności, ponieważ wiele sklepów second hand to małe, niezależne biznesy.
Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że kupowanie w second handach to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy, na zmniejszanie negatywnego wpływu naszej konsumpcji na środowisko oraz na wspieranie lokalnej społeczności. :) :) :)


Wróć do „Moda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości