Jak wyleczyć blizny po trądziku?

Zdrowie, Żyj zdrowo, Medycyna, Porady
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37

Jak wyleczyć blizny po trądziku?

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 20:17

Czy macie jakieś sposoby na wyleczenie, pozbycie się blizn po trądziku? Zostało mi niewiele blizn, jednak chciałabym się ich pozbyć. Stosuję różnego rodzaju maści, jednak nie widać dużego efektu, dlatego chciałabym zastosować coś bardziej sprawdzonego. Słyszałam o laserowym usunięciu blizn, jednak wydaje mi się, że w tym momencie jest to bardzo inwazyjne. Może peelingi mechaniczne? Jeżeli tak, to jakie polecacie?

guciek
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2015, 20:26

Re: Jak wyleczyć blizny po trądziku?

Postautor: guciek » 23 mar 2015, 20:46

Musisz przede wszystkim iść do dermatologa albo do gabinetu medycyny estetycznej, bo to właśnie tak robi się zabiegi laserowe lub peelingi. Wydaje mi się, że jeżeli masz głębokie blizny, to rzeczywiście kosmetyki niewiele mogą zdziałać. Możesz też spróbować samodzielnie w domu wykonywać peelingi na przykład kwasem migdałowym o mniejszym stężeniu. Sama na pewno nie zrobisz sobie krzywdy ale musisz uważać.

ZZZosia
Posty: 38
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:34

Re: Jak wyleczyć blizny po trądziku?

Postautor: ZZZosia » 29 mar 2015, 15:33

Laser nie powinien Ci zaszkodzić, a wręcz przeciwnie-będziesz mieć po nim gładziutką buzię. Oczywiście,wydatek to niemały,ale naprawdę się opłaca,jeśli chcesz sobie z tym raz na zawsze poradzić.powodzenia!


Wróć do „Medycyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości