Zabawy z niemowlakiem

Wszystko o naszych dzieciach i dla nich.. Problemy, Porady, Wymiana doświadczeń
alis1988
Posty: 10
Rejestracja: 05 paź 2016, 15:27

Zabawy z niemowlakiem

Postautor: alis1988 » 05 paź 2016, 15:32

Jakie znacie zabawy z niemowlakiem? Czy często bawicie się ze swoimi maluszkami? Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi pomysłami.

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Zabawy z niemowlakiem

Postautor: weronika34 » 01 mar 2019, 15:44

oooo jaki stary temat i bez odpowiedzi, faktycznie z niemowlakiem trochę trudno się bawić, ale jak się nieco pomyśli ;), ja najczęściej u siostry z nim po prostu rozmawiałam, puszczałam muzykę i mówiłam o kolorach, na spacerze też dużo mówiłam, aż co poniektórzy patzyli się na mnie jak na jakas wariatkę :lol: :lol: :lol:

sławomir33
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2018, 17:20

Re: Zabawy z niemowlakiem

Postautor: sławomir33 » 27 lip 2020, 16:16

jestem wujkiem od kilku miesięcy i szczerze powiedziawszy opcja bawienia się z niemowlakiem wciąż mnie przeraża ;)

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2018, 9:10

Re: Zabawy z niemowlakiem

Postautor: sebastian44 » 03 mar 2023, 10:39

Jedną z zabaw z niemowlakiem może być śpiewanie piosenek i kołysanie dziecka na rękach lub w kołysce. Można również bawić się z dzieckiem w gry sensoryczne, takie jak dotykanie różnych faktur, pokazywanie kolorowych przedmiotów czy słuchanie różnych dźwięków.
Zabawy z chustą lub nosidełkiem to także świetny sposób na bliski kontakt z dzieckiem i utrzymywanie go w bezpiecznym miejscu podczas codziennych czynności. Ważne, aby zabawy były dostosowane do wieku i możliwości dziecka oraz wykonywane w bezpiecznym środowisku.


Wróć do „Dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron