trampolina

Wszystko o naszych dzieciach i dla nich.. Problemy, Porady, Wymiana doświadczeń
MarcinK
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2015, 15:12

trampolina

Postautor: MarcinK » 26 mar 2015, 15:14

Mojej córce zamarzyła się trampolina w ogrodzie. Zastanawiam się tylko, czy rzeczywiście będzie na niej skakać, czy to tylko chwilowy kaprys-ja wydam parę stów, ona skoczy parę razy, a trampolina będzie stała. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?
Wasze/znajome dzieci skaczą chętnie czy szybko im się nudzi?

Magdalena
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2015, 15:20

Re: trampolina

Postautor: Magdalena » 27 mar 2015, 16:22

Tak się składa, że mój sąsiad ma trampolinę i jego dzieci świetnie się na niej bawią. Moim zdaniem to dobry pomysł, rozwija również kondycję u dzieci.

Nika
Posty: 50
Rejestracja: 23 mar 2015, 13:58

Re: trampolina

Postautor: Nika » 27 mar 2015, 17:24

Super sprawa. Bo dzieciaki naprawdę mogą się na niej wyszaleć. Jeśli Twoja córka lubi ruch, na pewno będzie to super rzecz dla niej i nie znudzi jej się szybko. Kiedy przyjdą do niej koleżanki, będą razem skakać.

Machdalena
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2015, 9:58

Re: trampolina

Postautor: Machdalena » 10 kwie 2015, 10:30

Potwierdzę poprzedniczki: trampolina to świetna zabawa! dzieci w każdym wieku będą się super bawiły. Powiem, że nawet nieraz i dorośli świetnie się bawią. Sama miałam trampolinę przez kilka sezonów do tamtego roku, kiedy przyszła wichura i wszystko zmiotła i połamała. Na szczęście był to już koniec sezonu i razem z mężem odłożyliśmy na nową. Właśnie planujemy zakup nowej. W pełni polecam, zwłaszcza że teraz można zakupić za naprawdę nieduże pieniądze. Nie trzeba już wydawać ponad tysiąc złotych czy kilka tysięcy.


Wróć do „Dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron