Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania. Portale randkowe Opinie

Szukasz miłości w sieci ? Chcesz się wymienić doświadczeniami ?
Kasia29
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2015, 2:11

Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania. Portale randkowe Opinie

Postautor: Kasia29 » 04 kwie 2015, 2:27

Witam Drogich Forumowiczów

Chciałam zapytać jaki portal randkowy polecacie ( portale randkowe opinie ) ? Jaki portal randkowy wybrać ? Jaki jest najlepszy portal randkowy ?
Jestem samotna od pewnego czasu i postanowiłam poszukać szczęścia w internecie.

Jakie ciekawe portale randkowe polecacie ? Jakie macie doświadczenia z portalami randkowymi - ogólnie na temat randkowania w sieci. Komuś się udało poznać w ten sposób prawdziwą miłość ? Nie chcę sprawdzać stu różnych serwisów, chciałabym aby ktoś polecił naprawdę dobry i poważny serwis.
Proszę o szczere opinie, może jakiś internetowy ranking najlepszych portali randkowych ?

Pozdrawiam
Kasia
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2015, 0:19 przez Kasia29, łącznie zmieniany 2 razy.

Pawel
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2015, 19:12

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: Pawel » 04 kwie 2015, 13:04

Cześć Kasia,

Jest wiele różnych portali randkowych. Najważniejsze aby wybrać ten, który jest polecany przez innych użytkowników - wtedy masz informacje z "pierwszej ręki".

Ja korzystam z portalu randkowego - Buziak.pl i szczerze go polecam. Jest w nim bardzo dużo użytkowników, jest ręczna moderacja profili, blokowane są nachalne osoby. Masz możliwość rozmowy chat - online. Możesz dodawać zdjęcia jako prywatne i publiczne.

Ten portal randkowy ma bardzo dużo przydatnych opcji , które zawężą pole wyszukiwania do najtrafniejszych wyników - osób pasujących do Ciebie.

Sam korzystam z tego serwisu już pół roku i poznałem kilka ciekawych osób. Byłem też już na kilku randkach w realu :) Jeśli chodzi o koszt konta premium to jest przystępne bo dla mężczyzn to ok 6 zł przy zakupie na pół roku. Każdy facet dostaje na start kilka dni Premium za darmo i może sprawdzić czy mu się podoba a nie kupować kota w worku i później może sam zdecydować czy chce kupić dodatkowe opcje czy pozostać przy standardowych - to mi się podoba , że płatności są dobrowolne a nie obowiązkowe.. Są też często promocje i można wtedy wykupić konto za parę zł na miesiąc. Co dla wielu ważne - kobiety mają konto Premium zupełnie za darmo więc mamy pewność , że zawsze mogą nam odpisać !!! Gdyby było więcej takich portali randkowych to by było naprawdę świetnie.

Ten portal randkowy buziak.pl ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników, osobiście znam młode małżeństwo które się tam poznało. Jedyne co by mi się jeszcze w nim przydało to jakieś wysyłanie prezentów do innych użytkowników jak np. kwiaty na urodziny, imieniny, święta itp.

Paweł




--------------------------------
Najczęściej zadawane pytania: Który portal randkowy wybrać ? Jakie portale randkowe polecacie forum dyskusyjne. Buziak.pl Opinie , buziak.pl premium,buziak.pl opłaty, czy jest darmowy, logowanie, buziak.pl czy jest darmowy, szybka rejestracja, forum, cennik, randki internetowe. Buziak.pl rejestracja, buziak.pl usuwanie konta, buziak.pl usunięcie konta czy buziak.pl forum. Najlepsze portale randkowe, ranking portali randkowych, nowe portale, darmowe portale randkowe bez logowania.
Żyj chwilą - to moje motto :)

Darek76
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2015, 15:20

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: Darek76 » 07 kwie 2015, 17:18

Witam

Ja również korzystam z serwisów randkowych ponieważ większa szansa na poznanie kogoś.
Kiedyś używałem sympatii ale słaba i te ich opłaty. Używałem też eDarling i mam niemiłe doświadczenia (również wiele innych osób pisze w necie, że są problemy z wyrejestrowaniem się w edarling i ich opłatami.. wypowiedzeniem.. )

Jest też masa innych portali które działają Fair Play :)

weronika
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2015, 21:04

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: weronika » 23 kwie 2015, 21:21

Szukałam informacji dot. jaki portal randkowy wybrać i nawinął mi się ten wątek.
Zarejestrowałam się też w tym portalu i napisało do mnie już kilku przystojniaków.
Zobaczymy co z tego będzie, może uda się wreszcie spotkać tego jedynego i nie będę już sama ;|

ściskam
Weronika

Roberto
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2016, 16:52

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: Roberto » 21 cze 2016, 16:57

czy mozna sie w ogóle zakochać przez internet ?
Czy takie szukanie nowych znajomosci przez portale randkowe ma sens ?

sylwik
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2016, 15:22

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: sylwik » 22 cze 2016, 20:00

Hejka,

W USA ponad 40% małżeństw poznaje się przez internetowe portale randkowe - to samo mówi za siebie. W Europie zachodniej to tez znaczny procent. Ja swojego aktualnego faceta też poznałam w necie :)

TomaszWaw
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2016, 12:06

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: TomaszWaw » 05 lip 2016, 18:30

Ja rownież szukam szczęścia w miłości w internecie. Zachęcil mnie kolega z pracy , który poznał sie ze swoją żoną wlasnie przez internet kilka lat temu. Więc to dowód że można i w ten sposób.

tereska
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2016, 16:58

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: tereska » 06 lip 2016, 12:58

Zatem i ja podzielę sie swoimi doświadczeniami. Ja również używałam polskiego serwisu buziak.pl oraz zagranicznego match.com i bylam zadowolona z obu.

Swojego aktualnego partnera poznałam właśnie przez portal randkowy. Przyznaję, ze zanim się z nim spotkałam, w realu zaliczyłam kilka mniej lub bardziej udanych randek z różnymi ( często na swój sposób interesującymi ) mężczyznami poznanymi w sieci. Zatem nie zawsze trafisz od razu w dziesiątkę.

Z doświadczenia moge powiedziec , ze faceci poznani przez internet maja wiecej śmiałości w necie niz w realu. Ja i mój partner w internecie budowaliśmy swoją znajomość az do chwili gdy zdecydowaliśmy sie spotkać w realnej rzeczywistości.

Jesli ktos cos ubarwia w internecie to zaraz wychodzi to na randce w realu.
Warto tez słuchać swojej intuicji, równie dobrze moze to byc zwykły lowelas jakich często możemy spotkać np w dyskotece ale tez mozna trafić na fajna osobę , która była zbyt nieśmiała aby sie z kimś poznać w realu dlatego pod tym względem internet ma przewagę (wybierany przez nieśmiałych ).

Internetowy portal randkowy to dla mnie takie same źródło zapoznania się z druga osobą jak impreza u znajomego czy dyskoteka itp.
Nie jest istotne w jaki sposob kogos poznasz lecz wazne jest czy trafisz na właściwa osobę , która bedzie pasować do Ciebie.


Teresa

maksimus
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2016, 23:14

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: maksimus » 19 lip 2016, 20:33

Ja tam szukam swojej miłości w realu a nie internetach :)
Jestem jaki jestem i nikt (chyba) tego nie zmieni :)

karola_77
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2016, 19:25

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: karola_77 » 27 wrz 2016, 19:27

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że można kogoś poznać przez internet. Bo tak naprawdę czemu nie miałoby być takiej możliwości? :) Tylko bardzo ważne jest odpowiedzenie sobie na pytanie, kogo, a może bardziej czego tak naprawdę szukasz. Pytałaś tutaj, czy w internecie można poznać prawdziwą miłość. Tylko czy faktycznie chodzi Ci o prawdziwą miłość, prawdziwy związek, czy po prostu chcesz poznać kogoś, z kim będziesz mogła spędzić kilka miłych tygodni czy miesięcy. Ja szukałam tego pierwszego, czyli prawdziwej miłości, mężczyzny, z którym mogłabym spędzić resztę swojego życia, dlatego założyłam konto na jednym z portali , zakładając, że portale matrymonialne mają tę przewagę na randkowymi, że właśnie tam szuka się czegoś poważniejszego. Nie zawiodłam się, faktycznie tak było i jak najbardziej jestem zadowolona ze swojego wyboru. Ale jak szukasz czegoś mniej zobowiązującego, to również możesz znaleźć takie portale, gdzie będziesz mogla spotkać takich facetów. Internet jest tak obszerny, że każdy znajdzie coś dla siebie :) A moim zdaniem jak najbardziej warto próbować nowych metod poznawania osób, co nam szkodzi? :)


Wróć do „Miłość i Portale Randkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron