Jak zarobić?

sara
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 12:52

Jak zarobić?

Postautor: sara » 21 mar 2015, 12:57

Niedawno natknęłam się na pewnym forum na ludzi, którzy zarabiają w sieci (i to całkiem niemałe pieniążki). Wyczytałam tam coś o PPA czy coś w tym stylu. Ktoś mógłby mi przybliżyć o co w tym chodzi? Każdemu przyda się dodatkowy grosz, mnie również (na waciki hehe).

akaruz
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2015, 18:27

Re: Jak zarobić?

Postautor: akaruz » 21 mar 2015, 18:14

PPA czyli Pay Per Action:) Zarabiamy na tym w następujący sposób. Ktoś wchodzi na nasza stronę internetową, bo jest zainteresowany pobraniem jakiegoś tam pliku. Klika w Download i aby pobieranie się rozpoczęło, musi wypełnic subskrypcję sms bądz email. Po pobraniu pieniążków z jego konta, bądź po aktywacji email, pobieranie automatycznie się rozpocznie. To tak w telegraficznym skrócie)

MarcinB1
Posty: 12
Rejestracja: 05 paź 2016, 9:39

Re: Jak zarobić?

Postautor: MarcinB1 » 05 paź 2016, 9:53

Można też zarabiać klikając w reklamy, rejestrując się na różnych serwisach, wypełniając ankiety itp, ale nie spodziewaj się kokosów :)

foxiowof
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2016, 23:35

Re: Jak zarobić?

Postautor: foxiowof » 05 paź 2016, 23:47

Jeżeli chodzi o zarabianie w internecie ,opcji naprawdę jest mega dużo.
Kwestia dobrania odpowiedniej pod Siebie.
W gre wchodzi różnego rodzaju hazard ,klikanie w reklamy ,wypełnianie ankiet ,reklamowanie stron czy produktów ,a nawet pisanie artykułów.

Jedynym ograniczeniem jest czas ,i własne preferencje.

Każdy powinien znaleźć coś dla Siebie :D

Pozdrawiam.

poszukiwacz
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:25

Re: Jak zarobić?

Postautor: poszukiwacz » 30 mar 2017, 9:40

w internecie teraz można naprawdę dobrze zarobić, ale trzeba się imać realnych zleceń, a nie klikania w reklamy czy wypełniania ankiet. na tym to zarabiają, ale zleceniodawcy, tak samo wszystkie te programy partnerskie, zarabiają założyciele i żyruj a na tych, którzy szukają łatwego dochodu w sieci

Awatar użytkownika
ilonka467
Posty: 40
Rejestracja: 30 maja 2017, 9:52

Re: Jak zarobić?

Postautor: ilonka467 » 30 maja 2017, 10:09

Sposobów na zarabianie w sieci jest mnóstwo, tysiące, miliony. Można by je wymieniać i wymieniać. Ja swego czasu zarabiałam na pisaniu tekstów, a jak ktoś ma dar i umie pisać naprawdę mocne artykuły, to może się równie mocno cenić ;)

wiktoria21
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2017, 11:56

Re: Jak zarobić?

Postautor: wiktoria21 » 29 sie 2017, 12:05

ja tam nie wierzę w programy partnerskie, wierzę tylko w swoje możliwości i umiejętności, jak znajdę ogłoszenie i widzę że jest realne do wykonania, to po prostu wykonuje swoje, a kasa wpływa na konto, bardzo pilnuje się żeby mnie nikt nie oszukał, bo takich oszustów w sieci niestety jest ogromna ilość :x

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Jak zarobić?

Postautor: weronika34 » 16 kwie 2018, 12:19

padło już sporo odpowiedzi w tematyce zarabiania w sieci, to prawda sposobów jest dużo, a każdy może znaleźć coś właściwego dla siebie. jak się umie pisać, albo tłumaczyć, to zarabianie na tym jest oczywiste, choc trzeba umieć się rozreklamować. z reklam albo programów partnerskich chyba za wiele się nie zarobi, ale takie jest moje zdanie ;)

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Jak zarobić?

Postautor: weronika34 » 08 paź 2018, 20:04

jakoś nie wierzę w to zarabianie w internecie, szczególnie na reklamach, banerach i jednorazowych klikach czy ankietach, ale w sieci można zarobić na przykład na blogu, pisząc teksty reklamowe, tworząc strony www itd. itd.

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Jak zarobić?

Postautor: weronika34 » 08 paź 2018, 20:05

próbuję podkręcić dyskusję, ale coś mi nie wychodzi :( :( :(


Wróć do „Zarabianie w sieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron