Reklama na Facebooku, czy warto wykupić?

Reklama i Marketing w Sieci
Awatar użytkownika
krzysiek.gasik
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 16:34

Reklama na Facebooku, czy warto wykupić?

Postautor: krzysiek.gasik » 22 mar 2015, 20:40

Firma w której pracuje postanowiła pojawić się również na Facebooku. Profilem mam się zająć ja, więc zadanie poważne i chciałbym się pokazać z jak najlepszej strony. Na razie na profilu nie ma za dużo treści, nie ma również zbyt wielu fanów. Jednak nie o to chodzi.

Chciałbym się od was dowiedzieć, czy inwestowanie w reklamę na Facebooku jest opłacalne? Czy rzeczywiście zwraca się ona w nowych fanach i potencjalnych klientach, osobach zainteresowanych?

Iga1985
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:44

Re: Reklama na Facebooku, czy warto wykupić?

Postautor: Iga1985 » 23 mar 2015, 17:54

Facebook w dzisiejszych czasach ma wielką moc. Zauważ, że wiele firm nie ma swoich stron internetowych ,a fanpage na Facebooku owszem. Ja myślę, że warto zająć się tym, może niekoniecznie wydając jakieś wielkie pieniądze i zbierając tysiące fanów- ale przyda się na pewno. Reklama na Facebooku na pewno przyniesie firmie wymierne korzyści.

nisharun10
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2015, 8:44

Re: Reklama na Facebooku, czy warto wykupić?

Postautor: nisharun10 » 26 mar 2015, 8:47

Na facebooku i w ogóle w internecie jest tyle reklam tylu firm, że jednej więcej nikt nie zauważy. Prawda jest taka, że w internecie jest obecnie taki śmietnik, że prawdopodobnie i tak mało kto Cię znajdzie. Dzisiaj warta więcej niż każda reklama jest poczta pantoflowa, jak wiele lat temu.

poszukiwacz
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:25

Re: Reklama na Facebooku, czy warto wykupić?

Postautor: poszukiwacz » 30 mar 2017, 9:43

nie warto, lepiej zająć się szukaniem osób zainteresowanych ciekawą treścią, metoda pantoflowa jest lepsza niż natarczywa reklama, których wszystkich wkurza :x

karolinka22
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:38

Re: Reklama na Facebooku, czy warto wykupić?

Postautor: karolinka22 » 22 lis 2018, 13:12

facebook ma moc, to prawda, ale ja bym nie inwestowała w reklamę tylko sama poszukałabym grona osób realnie zainteresowanych moją firmą, na przykłąd wśród swoich znajomych, takie reklamy sponsorowane faktycznie są wkurzające :x


Wróć do „Reklama i Marketing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron