Strona 1 z 1

Na jakich stronach najlepiej się reklamować?

: 23 mar 2015, 20:33
autor: guciek
Mam do Was pytanie, na jakich stronach najlepiej się reklamować? Prowadzę bloga, którego chciałabym bardziej rozpowszechnić, wiadomo duża liczba osób zaglądających na niego będzie tylko plusem. Jednak nie wiem na jakich portalach powinnam założyć profile, żeby go wypromować. Mówi się, że najlepiej być obecnym w czołowych portalach społecznościowych ale ja nie wiem jak wykorzystać np. snapchata.. Liczę na waszą pomoc :)

Re: Na jakich stronach najlepiej się reklamować?

: 23 mar 2015, 22:07
autor: bambino
Snapchat do promocji bloga raczej się nie nadaje:) Jeśli można się spytać, to jaka tematyko bloga? Wtedy będzie łatwiej coś poradzić :D

Re: Na jakich stronach najlepiej się reklamować?

: 19 wrz 2017, 10:39
autor: karolcia33
dziś na wszystko najlepszy jest facebook, ale dodatkowo możesz się reklamować na wszystkich serwisach gdzie można zamieścić darmowe ogłoszenie ;) też mam bloga i właśnie tak robię :)

Re: Na jakich stronach najlepiej się reklamować?

: 16 kwie 2018, 12:21
autor: weronika34
jest mnóstwo stron do promocji własnej witryny, są też typowo regionalne strony, wszystko zależy od tego gdzie chcesz być widoczny ;) no i stare sposoby reklamowania się w katalogach stron, też są dość skuteczne. facebook jest skuteczny pod warunkiem że masz mnóstwo znajomych, którzy twoją reklamę puszczą w świat ;)