Kampania prezydencka.

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28

Kampania prezydencka.

Postautor: PannaAnna » 23 mar 2015, 14:30

Co sądzicie o kampanii prezydenckiej, która się aktualnie toczy? Wg mnie niektórzy kandydują chyba dla żartu tylko i wynik jest już raczej przesądzony. Ale wybieram się na głosowanie, bo nie lubię, jak mój głos się marnuje, wolę go wykorzystać.A Wam jak się kandydaci i ich działania podobają?

Nika
Posty: 50
Rejestracja: 23 mar 2015, 13:58

Re: Kampania prezydencka.

Postautor: Nika » 24 mar 2015, 19:26

Ja się w ogóle nie wybieram-może to głupie,ale jakoś totalnie nie interesuję się polityką,wolę takie codzienne, prywatne życie. Dlatego na wybory chadzam rzadko.Jakoś tej kampanii nie śledzę, ale jak mi mignie jakiś obrazek w tv...no to.....nic ciekawego naprawdę nie mają za bardzo do powiedzenia.

Kasia29
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2015, 2:11

Re: Kampania prezydencka.

Postautor: Kasia29 » 04 kwie 2015, 2:24

Ja chcę zmian.

Osobiście postawię na kogoś nowego ! Dosyć patrzenia na tych co im się wydaje , że im się należy kolejna kadencja. Trzeba teraz dać zarobić i się ustawić innym :D Przecież o to w tym wszystkim głównie chodzi. Kasa i wpływy !

Kasia

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Kampania prezydencka.

Postautor: weronika34 » 01 mar 2019, 15:39

ja tam w ogóle w politykę nie wchodzę, niech się kampaniują, mam to w nosie :lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Wróć do „Polityka i Gospodarka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron