Sport na żywo

Wydarzenia sportowe.
Dejwido
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwie 2015, 20:57

Sport na żywo

Postautor: Dejwido » 06 kwie 2015, 21:08

Oglądacie sport na żywo? Lubicie chodzić na mecze i na wydarzenia sportowe?
Zastanawiam się ponieważ ostatnio rozmawiałem z kilkoma osobami, które nie chodzą na takie imprezy i w ogóle się nimi nie interesują, co mnie dziwi, ponieważ ja bardzo często chodzę zarówno na mecze piłki nożnej jak i siatkówki :)

mickey
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:34

Re: Sport na żywo

Postautor: mickey » 08 kwie 2015, 15:39

Ja też chodzę na wydarzenia sportowe. Uważam, że nigdzie indziej nie ma takiej atmosfery jak na meczu piłki nożnej na żywo. Najlepsze są duże imprezy: stadion i tysiąc bądź tysiące kibiców to jest najlepsze dla fanów sportu :D też dziwię się Twoim znajomym.. bo nie ma nic lepszego niż emocje podczas wydarzenia sportowego 8-)

weronika34
Posty: 74
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:39

Re: Sport na żywo

Postautor: weronika34 » 18 cze 2018, 13:15

nie interesują mnie wydarzenia sportowe, swego czasu uwielbiałam oglądać łyżwiarstwo figurowe i lekkoatletykę, szczerze powiedziawszy nie byłam nigdy na takich zawodach na żywo, a z przyjemnością bym je obejrzała :) :) :)

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2018, 9:10

Re: Sport na żywo

Postautor: sebastian44 » 19 paź 2020, 18:57

Jak wyżej, nie interesują mnie wydarzenia sportowe, no chyba że szaleje jakaś Małyszownia, albo Stoch akurat skacze :lol: :lol: :lol: Jak najbardziej chciałbym takie skoki na żywo obejrzeć, ale chyba nie realne ;)


Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości