Liga Mistrzów - Champions League

Wydarzenia sportowe.
mickey
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:34

Liga Mistrzów - Champions League

Postautor: mickey » 08 kwie 2015, 16:49

Może ktoś z was interesuje się piłką nożną i ogląda ligę mistrzów tak jak ja :D już we wtorek mamy pierwsze spotkania ćwierćfinału i zobaczymy w nich Atl. Madryt z Real Madryt i Juventus z Monaco, za którą drużyną jesteście? Ja w pierwszym meczu obstawiam RM gdzie akurat fanem tej drużyny nie jestem.. w drugim meczu stawiam na Juventus, ale Monaco też sobie teraz dobrze radzi może będzie jakaś niespodzianka? Jak w ogóle obstawiacie finał? zobaczymy w nim mecz el clasico znów wielka Barcelona kontra RM? ;) Piszcie, jestem ciekaw!

Władek
Posty: 34
Rejestracja: 14 kwie 2015, 18:00

Re: Liga Mistrzów - Champions League

Postautor: Władek » 14 kwie 2015, 18:41

Sercem jestem za realem ale czuję że na stadionie atletico może być remis lub jednobramkowa wygrana biało czerwonych. Jednak myślę, że ostatecznie awansuje real. W drugim półfinale myślę, że juventus awansuje. Jeśli chodzi o finał to myślę że będzie bayer - real.

MłodyB
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwie 2015, 18:06

Re: Liga Mistrzów - Champions League

Postautor: MłodyB » 25 kwie 2015, 7:54

Bardzo interesująco zapowiadają się półfinały, szczególnie interesuje mnie pojedynek Real-Juventus. Według mnie jest to mecz z historia w tle.

Władek
Posty: 34
Rejestracja: 14 kwie 2015, 18:00

Re: Liga Mistrzów - Champions League

Postautor: Władek » 25 kwie 2015, 8:19

Też uważam że jest to ciekawy mecz, jednak całym sercem jestem za realem


Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron