Strona 1 z 1

Jak pies z kotem?

: 23 mar 2015, 14:21
autor: Lidia87
Jak myślicie- mały, przyjazny piesek dogada się z kotem? Może macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Mamy w domu pieska, ale teraz jest możliwość wzięcia uroczego kotka, którym nie ma się kto zaopiekować.
I tak się zastanawiam, czy raczej się dogadają czy pozabijają...

Re: Jak pies z kotem?

: 24 mar 2015, 19:23
autor: Nika
Ja mam w domu dwa koty i jednego pieska i dogadują się cudownie, nie było nigdy żadnych problemów z nimi . Ale wiem, że to zależy od charakteru zwierzaków. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała:-).

Re: Jak pies z kotem?

: 10 kwie 2015, 10:34
autor: Machdalena
Zgadzam się przedmówczynią. Ja mam w domu jednego pieska i dwa koty i dogadują się świetnie! Powiem szczerze, że prędzej można dostrzec sprzeczki między kociakami niż między psem a kotem. Powiedzenie jak pies z kotem w ogóle się nie sprawdza :lol: podejrzewam też, że dużo zależy od charakteru psa czy nie będzie czuł się zazdrosny.. musisz sama ocenić czy Twój psiak zaakceptuje nowego członka rodziny :)

Re: Jak pies z kotem?

: 25 kwie 2015, 8:01
autor: MłodyB
Ja miałem psa i kota i niestety nie było możliwości żeby byli razem, raz nawet kot podrapał psa w okolicach oka i musiałem zgłosić się do weterynarza.

Re: Jak pies z kotem?

: 19 cze 2017, 12:37
autor: sabinka345
mam dwa koty, i dwa psy, na razie psy są w kojcu, jak zrobimy ogrodzenie i będą wolno biegały po podwórku, to koty będą musiały nauczyć się fruwać :(

Re: Jak pies z kotem?

: 03 sie 2018, 16:00
autor: ilonka467
wszystko zależy do wieku psa i kota, najlepiej jakby i pies i kot był mały, wtedy na pewno się dogadają, ale jeżeli pies albo kot jest już dorosły, ma swoje przyzwyczajenia i terytorium, to może być ciężko ;)