Najlepsza karma dla psa i najlepsza karma dla kota ? Proszę o poradę.

Wszystko dla zwierzaków. Karmy, choroby, ogłoszenia, akcesoria..
Pawel
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2015, 19:12

Najlepsza karma dla psa i najlepsza karma dla kota ? Proszę o poradę.

Postautor: Pawel » 28 sty 2016, 1:18

Witam wszystkich

Mam w domu zarówno pieska jak i kota , chciałem zapytać jakiej karmy używacie ? Jaką Wasz pupil najbardziej lubi i która korzystnie wpływa na jego zdrowie oraz wygląd ?

Jaka jest najlepsza karma dla psa a jaka jest najlepsza karma dla kota ?

Nie interesują mnie karmy no-name , proszę o poradę. Chciałbym coś naprawdę dobrego i sprawdzonego.
Może znacie jakiś ranking karm ?

Proszę też o informację gdzie jest duży wybór karm w sklepie internetowym lub stacjonarnym (najchętniej Warszawa i okolice).

Pozdrawiam
Paweł
Żyj chwilą - to moje motto :)

Kasia29
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2015, 2:11

Re: Najlepsza karma dla psa i najlepsza karma dla kota ? Proszę o poradę.

Postautor: Kasia29 » 28 sty 2016, 13:10

Sprawdzałam wiele karm i zdecydowanie uważam, że najlepsza dostępna na rynku karma dla psa to ZiwiPeak dostępna na stronie ModernPet.pl. Twój piesek będzie zadowolony. Sprawdź jaki ta karma ma skład.


Nowozelandzkie, w 100% naturalne hipolargiczne karmy i mięsne smakołyki najwyższej światowej klasy ULTRA PREMIUM. Wszechstronne właściwości prozdrowotne. Bez zbóż, wypełniaczy, sztucznych konserwantów, produktów ubocznych, sztucznych konserwantów, substancji barwiących zapachowych i smakowych. Żaden składnik nie przetwarzany genetycznie (GMO). 90% mięsa w karmie suchej, 66% mięsa w karmie mokrej, 90% mięsa w smakołykach.



Ranking karm znajdziesz np pod adresem http://rankingkarm.pl

Nie mam kota więc nie pomogę w tym zakresie.

Gabriela
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2016, 18:46

Re: Najlepsza karma dla psa i najlepsza karma dla kota ? Proszę o poradę.

Postautor: Gabriela » 30 paź 2016, 19:10

Polecam modernpet
Sprawnie dostarczają karmę na terenie Warszawy.

Ostatnio dostałam karmę 2h od zamówienia.
Rewelacja


Wróć do „Zwierzęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości