Życie za granicą

Wczasy, Noclegi, Hotele, Loty, Relacje z podróży, Opinie, Porady, Ciekawe miejsca ...
Ola
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2015, 15:03

Życie za granicą

Postautor: Ola » 02 kwie 2015, 19:03

Czy jest na tym forum ktoś, kto mieszka za granicą? Jak wam się żyje? Czy wrócilibyście do Polski, czy nie?

Dejwido
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwie 2015, 20:57

Re: Życie za granicą

Postautor: Dejwido » 06 kwie 2015, 21:22

Mieszkałem przez jakiś czas w Niemczech. Teraz aktualnie jestem w Polsce i wróciłem na pewien czas, myślę, że niedługi. Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć, to z chęcią odpowiem. Samo życie za granicą bardzo mi się podoba. Pod wieloma względami ale przede wszystkim pod względem lepszego standardu życia. Wróciłem ze względu na kontynuację studiów, jednak za rok kończę i pewnie wrócimy tam albo wyjedziemy do krajów skandynawskich.

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28

Re: Życie za granicą

Postautor: PannaAnna » 07 kwie 2015, 18:43

Ja szczerze mówiąc sobie tego nie wyobrażam- osobiście nie mieszkałam za granicą,ale moja dobra koleżanka wróciła 2 miesiące temu z Anglii. Owszem, zarabiała dobrze, wynajmowali ładny dom, ale czuła się źle z daleka od rodziny, przyjaciół i znajomych-dlatego postanowili wrócić - ona i jej mąż.


Wróć do „Turystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron