Grafika - od jakiego programy zacząć?

Oprogramowanie: Projektowanie stron, Programowanie, Grafika..
Awatar użytkownika
krzysiek.gasik
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 16:34

Grafika - od jakiego programy zacząć?

Postautor: krzysiek.gasik » 22 mar 2015, 20:24

Chciałbym się uczyć grafiki, jednak nie wiem od jakich programów graficznych miałbym rozpocząć swoją naukę. Na początku uczyłem się podstaw w Gimpie (wiem, że to nie jest zaawansowany program ale dowiedziałem się przynajmniej kilku podstaw), teraz zastanawiam się czy zacząć się "doszkalać" w Photoshopie czy Illustratorze?
Może znacie jakieś dodatkowe programy, na których warto się uczyć? Może polecacie jakieś tutoriale?

robert25
Posty: 10
Rejestracja: 27 mar 2015, 13:03

Re: Grafika - od jakiego programy zacząć?

Postautor: robert25 » 27 mar 2015, 13:14

Zdecydowanie Photoshop, szczególnie jeżeli chcesz używać grafiki (ogólnie), jeżeli wektorowej to zdecydowanie Illustrator. Myślę, że ten drugi program to dopiero jak już będziesz więcej umiał. Na razie pracuj na Photoshopie, w Internecie jest naprawdę bardzo dużo tutoriali, z których na pewno się wiele nauczysz.

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2018, 9:10

Re: Grafika - od jakiego programy zacząć?

Postautor: sebastian44 » 24 maja 2018, 11:28

Potwierdzam, jak dla mnie też lepszy jest Photoshop, a internet aż kipi od poradników, filmów i innych serwisów z poradami na temat tego programu graficznego :)

karolinka22
Posty: 41
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:38

Re: Grafika - od jakiego programy zacząć?

Postautor: karolinka22 » 04 cze 2019, 20:26

najprostszy program graficzny - paint, ale również wydaje mi się że photoshop, choć nie wszystko w nim rozumiem :oops:


Wróć do „Oprogramowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron