Markowe zabawki dla psa

Wszystko dla zwierzaków. Karmy, choroby, ogłoszenia, akcesoria..
Cevin
Posty: 10
Rejestracja: 30 mar 2015, 15:09

Markowe zabawki dla psa

Postautor: Cevin » 30 mar 2015, 15:28

Chciałbym kupić swojego psu jakieś ciekawe, markowe zabawki. Takie, które rzeczywiście są dobre i szybko się nie zniszczą. Może takie z którymi psy ćwiczą kiedy są trenowane? Powiem szczerze, że nie mam doświadczenia w tym temacie ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Mój pies ma same stare zabawki, którymi już nie chce się bawić więc chciałbym teraz postawić na coś lepszego.

Nika
Posty: 50
Rejestracja: 23 mar 2015, 13:58

Re: Markowe zabawki dla psa

Postautor: Nika » 07 kwie 2015, 13:37

Mnie jest szkoda pieniędzy na jakieś markowe zabawki. Więc tu Ci nie pomogę za bardzo. Ale wiem,że w sklepach kakadu mają bardzo fajne rzeczy-ale do tanich nie należą raczej.

kinga43
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2018, 21:02

Re: Markowe zabawki dla psa

Postautor: kinga43 » 08 sty 2018, 21:13

popieram Nika, dla psa markowe nie ma znaczenia, bardziej ma znaczenie że jest to ulubiony kształt albo piszczenie, ale marki to on na tej zabawce nie przeczyta ;)

sławomir33
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2018, 17:20

Re: Markowe zabawki dla psa

Postautor: sławomir33 » 23 lip 2019, 9:53

markowe? bez sensu, mój psiak uwielbia piłki do tenisa i szczerze nie obchodzi go z jakiej ona jest firmy, a dodatkowo uwielboa je pożerać, więc wolę więcej zwykłych piłek kupić niż jedną markową :D :D :D


Wróć do „Zwierzęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości