Marketing szeptany - czy to w ogóle działa?

Reklama i Marketing w Sieci
Kipek
Posty: 10
Rejestracja: 09 kwie 2015, 13:49

Marketing szeptany - czy to w ogóle działa?

Postautor: Kipek » 09 kwie 2015, 15:28

Chciałbym rozreklamować pokoje gościnne, które należą do mojej siostry, jednak nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Dużo czytałem ostatnio o marketingu szeptanym. Czy takie działania jeszcze w ogóle mają sens? Czy są one odpowiednie, czy warto się tego podjąć? Zastanawiam się, czy rzeczywiście marketing szeptany (taki na wyższym poziomie) może przynieść korzystny skutek. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Milena
Posty: 10
Rejestracja: 09 kwie 2015, 13:00

Re: Marketing szeptany - czy to w ogóle działa?

Postautor: Milena » 10 kwie 2015, 15:04

Myślę, że dobrze przeprowadzony marketing szeptany może przynieść rzeczywiście dużo dobrego, ale musi to robić jakiś profesjonalista.

sławomir33
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2018, 17:20

Re: Marketing szeptany - czy to w ogóle działa?

Postautor: sławomir33 » 23 lip 2019, 9:57

marketing szeptany to potężne narzędzie reklamy, ale trzeba to umieć robić, aby nie uznali reklamy za spam, teraz jest jeszcze fb, co daje ogromne możliwości, także do dzieła :D

sławomir33
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2018, 17:20

Re: Marketing szeptany - czy to w ogóle działa?

Postautor: sławomir33 » 27 lip 2020, 16:21

i co nikt więcej nic nie napisze w tym temacie?

maksimus
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2016, 23:14

Re: Marketing szeptany - czy to w ogóle działa?

Postautor: maksimus » 17 mar 2023, 0:40

Zdecydowanie tak !
Klienci często polegają na rekomendacjach od zaufanych źródeł, takich jak przyjaciele i rodzina, aby dokonać decyzji zakupowych. Dlatego pozytywne rekomendacje od zadowolonych klientów mogą być skutecznym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.
Ja nadal używam tego typu promocji :)
Jestem jaki jestem i nikt (chyba) tego nie zmieni :)


Wróć do „Reklama i Marketing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron